Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
Kongsvinger IL - (Allianse) - 2 timer
  Kil-Allianse
Sat 13 Mar
kl 13:00 - 14:00
Cecilie Kjerland - 1 time
 
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 19:30
Cecilie Kjerland - 1 time
 
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 14:00
Cecilie Kjerland - 1 time
 
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
Cecilie Kjerland - 1 time og 30 min.
 
Sat 27 Mar
kl 13:00 - 14:00
Cecilie Kjerland - 1 time
 
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 22:30
Human-Etisk Forbund - 5 timer
  Skal være til konfirmantundervisning
Tue 13 Apr
kl 17:30 - 22:30
Human-Etisk Forbund - 5 timer
  konfirmantundervisning
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 4 Mar
kl 20:00 - 21:30
Christer Mykkestue - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 10:00 - 16:00
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 10:00 - 16:00
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 10:00 - 16:00
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 19:30
Cecilie Kjerland - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
Erland Tørmoen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 20:00 - 21:00
Erland Tørmoen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 14:00 - 15:00
Cecilie Kjerland - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Drop-in - 1 time
$item.username  
Sport   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:30 - 19:30
Cecilie Kjerland - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 18:30 - 20:30
U10 - 2 timer
$item.username  
Spillermøte   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
Kongsvinger Il Ishockey - 1 time og 30 min.
$item.username  
Møte   Les mer  
Mon 8 Feb
kl 16:00 - 17:00
Kongsvinger Il Ishockey - 1 time
$item.username  
Møte   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:30 - 20:00
Arne Tomas Finnseter - 1 time og 30 min.
$item.username  
Garderobemøte   Les mer  
Tue 26 Jan
kl 20:00 - 21:30
Erland Tørmoen - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 19:30 - 20:30
Erland Tørmoen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:30 - 19:30
Erland Tørmoen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 13:00 - 15:00
Cecilie Kjerland - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 10:00 - 17:00
Cecilie Kjerland - 7 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 10:00 - 17:00
Cecilie Kjerland - 7 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Erland Tørmoen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 14:30 - 16:30
Cecilie Kjerland - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 16:30 - 18:00
Cecilie Kjerland - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 17:30 - 19:00
Erland Tørmoen - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 21:30 - 22:30
Sport - 1 time
$item.username  
Sport   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Styret KIL-Ishockey - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 17:00 - 19:30
Jan Erling Sværen - 2 timer og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Kim Fremming - 1 time og 30 min.
$item.username  
foreldremøte U9   Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Espen Biagi - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:30 - 21:30
Sigurd Kristiansen - 2 timer
$item.username  
Foreldremøte U13   Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
Cecilie Kjerland - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 16:00 - 18:00
Christer Mykkestue - 2 timer
$item.username  
U18 Elite   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Miguel Lalande - 1 time og 30 min.
$item.username  
Foreldre møte U11   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Kongsvinger Il Ishockey - 1 time
$item.username  
Kim   Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 10:30 - 16:30
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
Miguel Lalande - 1 time
$item.username  
Trener møte U11   Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 10:30 - 16:30
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 10:30 - 16:30
Cecilie Kjerland - 6 timer
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 14:00 - 17:00
Christer Mykkestue - 3 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Arne Tomas Finnseter - 2 timer
$item.username  
Foreldremøte   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Is-kjører kurs
Kil Ishockey   Kurs   Brugata 47B
Årets is-kjørerkurs, holdes igjen av…   Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 15:00 - 19:00
Svein Olav Lund - 4 timer
$item.username  
Sponsorsamling KIL Toppfotball ifm KIL-HamKam kl…   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
Monika Stalheim - 1 time og 30 min.
$item.username  
Foreldremøte   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 16:00 - 21:00
Skogtun Borettslag - 5 timer
$item.username  
Skogtun Borettslag - Ekstraordinær…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 19:00 - 20:30
Christer Mykkestue - 1 time og 30 min.
$item.username  
Foreldremøte U18   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 14:00 - 15:30
Erland Tørmoen - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 11:30 - 14:00
Shawn Taftø - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Lunsj jentecamp   Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 12:30 - 15:00
Shawn Taftø - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Lunsj jentecamp   Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 17:00 - 21:00
Styret KIL-Ishockey - 4 timer
$item.username  
Informasjonsmøte starter kl 1800   Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 16:00 - 21:00
Svein Olav Lund - 5 timer
$item.username  
Skogtun Borettslag - GeneralforsamlingBestilt via…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline